0
26 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Roccat 2017 Sezonu Kadrosunu Tamamlandı!

Avrupa LCS'in köklü takımlarından ROCCAT, gelecek sezon Avrupa LCS'te mücadele edecek olan kadrosunu tamamlandı. Geçtiğimiz sezonu düşme hattında tamamlayan ve Yükselme Serileri'nde oynamak zorunda kalan Roccat, ligde kalmayı başarmıştı.

Kadrosunda sadece Felix “Betsy” Edling'i tutan ekip, üst koridora Ambrož “Phaxi” Hren'i, ormana da Nubar “Maxlore” Sarafian transferini gerçekleştirmişti. Takımın yeni sezonda kadrosunda yer alacak alt koridor ikilisi de belli oldu.

Son olarak SBENU Sonicboom'da forma giyen destek oyuncusu Kim “Wadid” Bae-in ve Team Vitality'den ayrılan nişancı Petter “Hjärnan” Freyschuss, Team Roccat ekibine dahil oldu. Ayrıca takımın yedek üst koridor oyuncusu Simon "fredy122" Payne, asistan koçluk pozisyonuna getirildi. Bakalım Roccat, yeni sezonda nasıl bir performans ortaya koyacak? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.