0
27 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Roccat, CS:GO Arenasına Geri Mi Dönüyor?

Roccat, geçtiğimiz sene, şuan ENCE eSporst bünyesinde yer alan CS:GO kadrosu ile etkinliklerde yer almış ancak beş aylık süreç boyunca başarı elde edilemeyince bu branşı kapatma kararı almıştı.

Takıma yakın kaynakların, Dailydot'a verdiği söylemlere göre Roccat, yeniden CS:GO arenasında yer almak için bu kez SK Gaming ile yollarını ayıran oyuncularla görüşüyormuş. Bildiğiniz gibi SK Gaming, kadrosundaki oyuncularla yollarını ayırmış ve bünyesine Luminosity Gaming'in Brezilyalı oyuncularını katmıştı.

Bu ayrılık sonrasında Turner ELEAGUE'deki Son Şans aşamasındaki yerini koruyan oyuncular yine birlikte bir takımda yer almak istediklerini belirtmişlerdi. Ancak Asger “AcilioN” Larsen bu takımda yer almayacağını duyurmuş, Jacob “Pimp” Winneche de Team Liquid'in kadrosuna transfer olmuştu. Bu iki oyuncunun yerine doldurulan oyuncularla birlikte bu oyuncular eğer anlaşmaya varırsa şu kadro ile Roccat formasını terletecekler;

Team Roccat

Team Roccat

Andreas “MODDII” Fridh.

Michael “Friis” Jørgensen.

Emil “Magiskb0Y” Reif.

Valdemar “valde” Bjørn Vangså.

Lukas “gla1ve” Rossander.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.