0
09 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Roccat’ten İki Transfer!

Avrupa LCS takımlarından Team ROCCAT, geçen sezonu son sırada tamamlamasına rağmen, Yükselme Serileri'nde başarılı olmuş ve LCS'te kalmayı başarmıştı. Sezon öncesi dönemde dört oyuncusu ile yollarını ayıran ROCCAT, ilk iki transferini duyurdu.

Roccat, geçtiğimiz günlerde Giants Gaming'ten ayrılan ormancı Nubar "Maxlore" Sarafian'ı kadrosuna kattığını duyurdu. Maxlore, geçen sezon Nerv'den kiralanan Jonas "Memento" Elmarghichi'nin yerini dolduracak.

Takımın yaptığı ikinci transfer ise üst koridora geldi. Çaylak bir oyuncu olan Ambrož "Phaxi" Hren, son olarak temsilcimiz Dark Passage forması giymişti. IEM Gyeonggi elemelerinde yer alan temsilcimiz, Elwind'in yokluğunda Phaxi'ye yer vermişti. Phaxi, DP'de forma giyip Avrupa LCS'e transfer olan dördüncü oyuncu oldu.

Roccat bu transferlerin yanı sıra geçen sezondan takımda kalan Felix "Betsy" Edling'e de sahip. Roccat'in yeni alacağı oyuncular alt koridor ikilisi olacak.

Nubar "Maxlore" Sarafian

Nubar "Maxlore" Sarafian
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.