0
02 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Rocket League Championship Series Tanıtıldı!

Psyonix tarafından geliştirilen Rocket League, bir çok oyuncu tarafından eSpor arenasına dahil olması beklenen bir yapım olarak göze çarpıyordu. Bu konuda oyunun yapımcıları da umutluydu. Her gün artan kitlesi ve oyuncuların olumlu geri bildirimleri sonrasında Psyonix, Twitch ile yaptığı partnerlik anlaşmasından sonra Rocket League Championship Series'i takipçilerine duyurdu.

Mart ayı ile başlayacak olan turnuva serisi toplam üç ay sürecek. Açılış sezonunda ilk olarak iki eleme aşaması yaşanacak. 25 Mart'ta başlayacak olan turnuvada her eleme aşaması kendi içerisinde takım elemeleri, grup aşamaları ve online finaller olmak üzere üç aşama geçirecek. Bu aşamaların sonucunda ilk dörde girerek başarılı olan sekiz takım Rocket League Championship Series'in ilk şampiyonu olabilmek için Uluslararası Finaller'de mücadele edecek. Karşılaşmalar Playofflardan itibaren Twitch.tv üzerinden canlı yayınlanacak.

Turnuvaya katılacak olan takımlar hem PS4 hem de Steam üzerinden katılım sağlayabilirler.  Karşılaşmalara 3v3 olarak oynanacak. Turnuva hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Rocket League Championship Series

Rocket League Championship Series
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.