0
16 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Rush, Kore’ye Geri Dönüyor! C9C’da Yeni Ormancı Contractz Oldu.

Geçtiğimiz sezon Cloud9'nın kadrosuna kattığı ormancı rolündeki isim Lee "Rush" Yoon-jae, yeni sezonla birlikte Cloud9 Challenger takımında oynayacağı açıklanmıştı. İlk haftası geride kalan Kuzey Amerika CS'ten sonra Rush, daha fazla CS'te mücadele etmek istemediğini belirterek anavatanı olan Kore'ye dönme kararı aldı.

Takımın yeni sezonda üst koridora tranfer ettiği Jung "Impact" Eon-yeong nedeniyle yabancı sınırlamasına takılan ve yeni kurallar gereği dert sene Amerika'da ikamet etmesi gereken Rush'ın 2019 yılında yabancı statüsünden çıkacağı için bu zamana kadar beklemek yerine ülkesi Kore'ye dönmeye karar verdiği belirtildi.

Bu gelişme sonrasında  Juan "Contractz" Arturo Garcia Team Nova'dan transfer edilerek Cloud9 Challenger takımına katıldı.

Cloud9 ile sözleşmesi devam eden oyuncu şimdiden Kore sunucusunda dereceli oyunlarda kendini yükseltmeye başladı. Bakalım Rush'ın bundan sonraki durağı neresi olacak?

Lee "Rush" Yoon-jae

Lee "Rush" Yoon-jae
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.