0
05 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Ryu ve Arrow, Phoenix1 Yolunda Mı!

Fnatic'ten ayrılan Febiven'i yeniden kadrosuna katan H2k Gaming'ten ayrılan orta koridor oyuncusu Yoo "Ryu" Sang-ook ve KT Rolster'ın yeni sezonda kadrosunda düşünmediği nişancı No "Arrow" Dong-hyeon'un Phoenix1 ekibine imza atmaları bekleniyor.

Kore'de kamp yapan ekip, bu oyuncuları denemek üzere kadroya kattığı ESPN tarafından açıklandı. Phoenix1'nın veda ettiği nişancı Brandon "Mash" Phan'ın yerine No "Arrow" Dong-hyeon'u kadrosuna katmayı düşündüğü, çaylak orta koridor oyuncuları Choi "Pirean" Jun-sik'in ise takımda kalabileceği belirtildi.

Pirean'da hala potansiyel olduğunu düşünen ve bu yüzden gelişimini tamamlayabilmesi ve potansiyeline ulaşabilmesi için Yoo "Ryu" Sang-ook'un kadroya katılacağı, ondan öğrenecekleri ile beraber gelecekte takımda rol alabileceği belirtiliyor.

ESPN'in haberine göre takım üst koridorda yer alan Derek "zig" Shao ve ormancı Rami "Inori" Charagh ile de sözleşme yenilediği söyleniyor. Takıma daha önce Immortals'tan ayrılan destek oyuncusu Adrian "Adrian" Ma dahil olmuştu. Bakalım ligde kalmayı başaran Phoenix1 ekibi yeni transferleri ile birlikte gelecek sezon nasıl bir performans ortaya koyacak.

 Yoo "Ryu" Sang-ook

Yoo "Ryu" Sang-ook
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.