0
04 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

S1mple, Dünya Devine Transfer Oldu!

Ukrayna'nın yetiştirdiği başarılı CS:GO oyuncularından biri olan Oleksandr "s1mple" Kostyliev, yine Ukrayna'nın dev ekibi Natus Vincere'ye transfer oldu ve bu durum bazı kesimlere göre yılın transferi olarak yorumlanıyor.

Team Liquid'in yaşadığı kadro eksikliği nedeniyle yeniden Kuzey Amerika temsilcisinin formasını giyen ve ESL One Cologne 2016'da oldukça muazzam bir performans sergileyen s1mple, CS:GO arenasının başarılı takımlarından olan, MLG COlumbus 2016'da ikincilik unvanına sahip Natus Vincere ekibine dahil oldu.

Avrupa'nın en iyi AWP oyuncularından biri olarak görülen Oleksandr "s1mple" Kostyliev, yine Avrupa'nın en iyi AWP'cilerinden Ladislav "GuardiaN" Kovács ile birlikte oynayacak olması büyük bir kesimin şimdiden heyecanlandırdı.

Natus Vincere bu transfer sonrasında, kadrosunda yer alan Danylo "Zeus" Teslenko'yu as kadrodan çıkardığını duyurdu ve yerine s1mple'ı yerleştirdi. CS:GO takipçilerinde büyük bir heyecan yaratan bu gelişme sonrasında Natus Vincere'in katılacağı ilk büyük turnuva merakla beklenmeye başlandı.

Oleksandr "s1mple" Kostyliev

Oleksandr "s1mple" Kostyliev
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.