0
09 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Şampiyon Türkiye!!!

E-Frag.net'in organize ettiği The World Championship 2016'da şampiyonluğa ulaşan takım Türkiye CS: GO milli takımımız oldu. Arjantin ile çekişmeli geçen Final karşılaşmasını 2-1 kazanan Millilerimiz, kupayı göğüsledi.

Bugün oynanan Yarı Final eşleşmesinde Fransa'yı 2-1'lik skorla devirmeyi başaran Türkiye, Final'e yükselen ilk takım olmuştu. İkinci Yarı Final karşılaşmasında Danimarka ile Arjantin karşı karşıya geldi. Arjantin milli takımının büyük geri dönüşlerine sahne olan eşleşmeyi Arjantin 2-1 kazanmayı başardı ve Final'e yükselen son takım oldu.

Türkiye ile Arjantin arasında oynanan Final karşılaşmasında Millilerimiz ilk harita Train'de 11-0 geriye düşmesine rağmen 16-14 kazanmayı başardı. Arjantin ise ikinci harita olan Overpass'te büyük bir üstünlük kurmayı başardı ve 16-5'lik skorla seriye denge getirdi.

Son harita olan Cobblestone'da millilerimiz ağır bir başlangıç yapsada momentumu kendi tarafına çekmeyi başardı ve 16-8'lik skorla hem haritayı, hem seriyi hem de şampiyonluğu kazanmayı başardı. Bizi gururlandırmayı başaran her milli oyuncumuz ve teknik ekibini başarılarından dolayı kutlar ve devamını dileriz. Teşekkürler çocuklar...

Türkiye TWC 2016'da Şampiyon Oldu

Türkiye TWC 2016'da Şampiyon Oldu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.