0
06 Haziran 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

SAMSUNG FIFA LİGİ’nde PlayOff Eşleşmeleri Belli Oldu!

SAMSUNG FIFA Ligi'nde son hafta karşılaşmaları sonrasında PlayOfflara kalan dört oyuncu belli oldu. 10 Haziran'da Vodafone Park'ta oynanacak olan PlayOfflara Batuhan Sergen Yalçın, Emre Kayır, Ferhat Akay ve Doğuşcan Öztürk yükseldi.

Samsung standında gerçekleştirilecek Yarı Final mücadelelerinde Başakşehir ile mücadele eden Batuhan Sergen Yalçın, Konyaspor ile mücadele eden Doğuşcan Öztürk ile eşleşirken, Gençlerbirliği ile ligde yer alan Emre Kayır, Beşiktaş'ı oynayan Ferhat Akay ile eşleşti. Yarı Finaller'de kendi eşleşmelerinde iki galibiyete ulaşan taraflar Final'e yükselecek.

Final karşılaşması Chapter V etkinliğinin ana sahnesinde oynanacak ve yine iki karşılaşmadan galibiyet ile ayrılan taraf SAMSUNG FIFA Ligi'nin şampiyonu olacak. Şampiyon olan oyuncu Samsung'tan Curve Monitor kazanacak.

Samsung FIFA Ligi PlayOfflar

Samsung FIFA Ligi PlayOfflar
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.