0
24 Nisan 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Samsung Türkiye FIFA Ligi’nde İkinci Hafta’nın Özeti!

Multiplayer işbirliği ile düzenlenen Samsung Türkiye FIFA Ligi'nde ikinci hafta geride kaldı. Samsung Curve Monitörleri'nde, Dünya Yıldızı ve Enis Kirazoğlu'nun sunumları ile oynanan karşılaşmalarda, ikinci haftanın ve büyük derbinin heyecanı Multiplayer Twitch.TV ekranlarında yaşandı.

Haftanın ilk karşılaşmasında geçen haftayı lider olarak tamamlayan Başakşehir oyuncusu Batuhan Sergen Yalçın, Antalyaspor oyuncusu Sarper Aygören ile karşılaştı. Sergen Yalçın bu karşılaşmayı 1-0 kazanarak yenilgisiz liderliğini devam ettirdi. Sonraki oynanan karşılaşmada Emre Kayır ile Ferhat Taze karşı karşıya geldi. Ferhat Taze'nin oyun olarak önde götürdüğü karşılaşmada Emre Kayır skor olarak öne geçse de Ferhat, son dakikada bulduğu golle beraberliği getirdi.

Haftanın üçüncü mücadelesinde Osmanlıspor'u kontrol eden Toygun Şenel ile Beşiktaş oyuncusu Ferhat Akay karşı karşıya geldi. Toygun ilk yarı rakibine nefes aldırmadan karşılaşmada öne geçen taraf oldu. Ancak Ferhat, ilk yarının son dakikalarında kazandığı penaltı ve ikinci yarıda açılan oyunu ile birlikte skoru 2-1'e getirerek üç puanı alan taraf oldu.

Sonraki karşılaşmada ilk haftanın mağlubiyet alan oyuncuları karşı karşıya geldi. Konyaspor'la Doğuşcan Öztürk, Bursaspor'la İsmail Can Yerinde'yi karşı karşıya getiren karşılaşma seyir açısından da zevkli bir mücadele oldu.

Bol gollü geçen karşılaşma 2-2 sonuçlandı ve birer puan paylaşıldı. Haftanın son karşılaşması ise kıtalar arası derbiye sahne oldu. Fenerbahçe ile oynayan Emirhan Erdem, ilk hafta Başakşehir'e karşı 3-0 kaybeden Galatasaray oyuncusu Cem Esentürk'ü 3-0 ile geçerek ilk galibiyetine ulaştı ve dördüncü sıraya yerleşti. Tüm detaylı bilgilere Samsung FIFA Ligi sitesinden ulaşabilirsiniz.  İşte haftanın panoraması şu şekilde;

Samsung FIFA Ligi İkinci Hafta Sonuçları

Samsung FIFA Ligi İkinci Hafta Sonuçları

Samsung FIFA Ligi Puan Durumu

Samsung FIFA Ligi Puan Durumu

Samsung FIFA Ligi Üçüncü Hafta Programı

Samsung FIFA Ligi Üçüncü Hafta Programı
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.