0
03 Mayıs 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Samsung Türkiye FIFA Ligi’nde Üçüncü Hafta’nın Özeti!

Multiplayer işbirliği ile düzenlenen Samsung Türkiye FIFA Ligi'nde üçüncü hafta geride kaldı. Samsung Curve Monitörleri'nde, sinema oyuncusu Hasan Elmas ve Merthan Yalçın'ın sunumları ile oynanan karşılaşmalarda, üçüncü haftanın heyecanı Multiplayer Twitch.TV ekranlarında yaşandı.

Haftanın ilk karşılaşmasında Konyaspor'da Doğuşcan Öztürk ile Trabzonspor'da Ferhat Taze karşı karşıya geldi. Henüz ligde galibiyet alamayan bu iki oyuncunun karşılaşmasından Doğuşcan Öztürk 2-0'lık skorla galip gelerek için galibiyetine ulaşmış oldu. Daha sonra oynanan karşılaşmada Bursaspor'da İsmail Can Yerinde ile Antalyaspor'da Sarper Aygören karşı karşıya geldi. Çekişmeli mücadeleyi İsmail Can Yerinde 2-1 kazanarak ilk galibiyetine ulaşanlar arasına katıldı.

Günün üçüncü karşılaşmasında ligde henüz golü bulunmayan Galatasaray oyuncusu Cem Esentürk, Osmanlıspor'da Toygun Şenel ile karşı karşıya geldi. İlk iki hafta içinde gol dahi atamayan Cem Esentürk, beklenen patlamayı yaparak 3-2'lik skorla Toygun Şenel'i devirmeyi başardı ve ilk puanlarına kavuştu.

Günün son karşılaşmasında Başakşehir'i kontrol eden Batuhan Sergen Yalçın, Beşiktaş'la oynayan Ferhat Akay ile karşılaştı. İki takımın oldukça kontrollü oyunu sonrasında skor açısından kısır geçen maç, 1-0'lık skorla Batuhan Sergen Yalçın'ın üstünlüğü ile sona erdi ve Yalçın, üçüncü haftadan da galibiyet ile ayrılarak yenilgisiz liderliğini sürdürdü. Batuhan Sergen Yalçın, üç hafta sonunda henüz kalesinde gol görmedi. Lig ile ilgili detaylı bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz. İşte haftanın toplu sonuçları, oluşan puan durumu ve gelecek haftanın programı sizlerle;

Samsung FIFA Ligi Üçüncü Hafta Sonuçları

Samsung FIFA Ligi Üçüncü Hafta Sonuçları

Samsung Türkiye FIFA Ligi Dördüncü Hafta Programı

Samsung  FIFA Ligi Dördüncü Hafta Programı

Samsung FIFA Ligi Puan Durumu

Samsung FIFA Ligi Puan Durumu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.