0
29 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Şanver “Sanver” Ünsal, WESG 2016 Hearthstone Çin Finalleri Biletini Kaptı!

Türkiye'den iki temsilcimizin yer aldığı WESG 2016 MEA Hearthstone Elemeleri Dubai'de gerçekleştirildi. HWA Gaming'in oyuncusu William "Wilican" Zinneha ve bireysel olarak katılan Şanver "Sanver" Ünsal, Çin'deki Finaller'e katılabilmek için mücadele verdi.

A grubunda yer alan Wilican, grubunda yalnızca bir karşılaşmadan galibiyet çıkartarak sıralamada üçüncü oldu ve grup aşamasında turnuvaya veda etti. Diğer temsilcimiz Sanver, tek yenilgi ile birlikte grubu ikinci olarak tamamlandı. Grupta yer alan üç kişinin aynı puana sahip olması sonrasında yapılan üçlü averajda Sanver ikinci olunca gruptan çıkmayı başardı.

Yarı Final karşılaşmasında A grubu lideri Lord ile eşleşen Sanver, rakibini 4-1 ile geçmeyi başardı ve hem Final'e kaldı hem de Çin vizesini kaptı. Final karşılaşmasında temsilcimiz grupta kaybettiği rakibi Th3Jok3r ile yeniden eşleşti. Çekişmeli geçen karşılaşmayı Güney Afrika temsilcisi Th3Jok3r, 4-3 kazanmayı başardı ve şampiyonluğa ulaşan taraf oldu.

Th3Jok3r ve Sanver'in yanı sıra üçüncülük maçını kazanmayı başaran Lord, Çin biletini kazanan son isim oldu.

WESG 2016 MEA Hearthstone Elemeleri

WESG 2016 MEA Hearthstone Elemeleri
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.