0
16 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Schalke 04, Avrupa LCS’e Katılacağını Resmen Duyurdu!

Geçtiğimiz günlerde Avrupa LCS takımlarından biri olan Elements'in Almanya'nın köklü kulüplerinden biri olan Schalke 04 tarafından satın alacağını iddiasını sizlere duyurmuştuk. O zamanlar henüz resmi olarak duyurulmayan işlem, bugün Schalke 04'ün resmi sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşım ile birlikte onaylandı.

Yaz sezonuyla birlikte Schalke 04, Avrupa LCS'te mücadeleye başlayacak. Elements'in haklarını satın alan kulüp kadrosunda tek bir değişiklik ile ligde yer alacak. Önceki takımın orta koridorunda yer alan Jeremy "Eika" Valdenaire'in yerine yeni sezonda Schalke 04'ün orta koridorunda Unicorns of Love takımından ayrılan Hampus "Fox" Myhre forma giyecek. Elements'ten gelen diğer dört oyuncu yeni takımda da yer alacak.

Bu oyuncular, üst koridorda Etienne "Steve" Michels, ormanda Berk "Gilius" Demir, nişancı rolünde Rasmus "MrRalleZ" Skinneholm ve destekte Hampus "sprattel" Abrahamsson. Takımın koçluğunu Patrick "Nyph" Funke yürütürken, e-Sports takımının başında ise Elements takımının haklarını satan, Elements'in eski sahibi Jacob "Maelk" Toft-Andersen yer alacak.

Bakalım Mavi -Beyazlı ekip yaz sezonunda Avrupa LCS'te nasıl bir performans sergileyecek. Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Schalke 04

Schalke 04

Almanya'nın köklü kulüplerinden biri olan Schalke 04, LCS arenasında.

Almanya'nın köklü kulüplerinden biri olan Schalke 04, LCS arenasında.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.