0
20 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Schalke 04, Espor’a Dair Planlarını Anlattı!

Geçtiğimiz günlerde Almanya'nın köklü kulüplerinden biri olan Schalke 04'ün Avrupa LCS'te yer alan Elements'in slotunu satın aldığını siz değerli takipçilerimize duyurmuştuk. Hem yeni oluşumunu tanıtmak hem de eSpora yönelik yatırımlarından bahseden Schalke 04 kulübü ağzındaki büyük baklayı çıkardı.

Schalke 04'ün yaptığı açıklamaya göre şuan da Berlin'de yer alan ve Avrupa LCS maçlarının düzenleyen Riot Games stüdyolarını ilerleyen dönemde Schalke 04'ün stadı olan Veltins Arena'ya taşımak istenildiği belirtildi.

Takımın eSpora yatırımı sadece League of Legends kadrosuyla da sınırlı kalmayacak . CS: GO'nun kendi kulüpleri için uygun bir alan olmadığını belirten Schalke 04'ün elektronik sporlar departmanı yöneticisi Tim Reichert, Dota2, FIFA ve Overwatch için de kadro kuracaklarını belirtti.

Bunun yanı sıra Schalke 04'ün LCS kadrosunun tanıtım videosu da sizlerle. İyi seyirler...
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.