0
17 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Schalke 04’te Ayrılıklar Gelmeye Başladı!

Avrupa LCS'e bu sezon dahil olan ancak başarısız sonuçlar sonrasında küme düşen ve gelecek sezon Avrupa CS'te mücadele edecek olan Schake 04'ün kadrosunda yer alan ormancı Berk “Gilius” Demir ve destek rolünde bulunan Hampus “sprattel” Mikael Abrahamsson takımdan ayrıldıklarını duyurdu.

Elements'in satın alınmasıyla birlikte Schalke 04'te forma giymeye başlayan bu oyuncular, sezon boyunca üç galibiyet, dokuz beraberlik ve yedi yenilgilik bir performans sergilemişti. Schalke 04 bu performans sonrasında sezonu sekizinci sırada tamamlamış ve düşme potasında yer almıştı.

Yükselme Serileri'nde Roccat'e 3-1 kaybeden Schalke 04, son şans maçında da Avrupa CS'i şampiyonlukla tamamlayan Misfits'e 3-1 kaybedince ligden düşmüştü. Takım sahipleri takımı satışa çıkarmayıp Avrupa CS'te mücadele edip yeniden LCS'e yükseleceklerini belirtmişti.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.