0
29 Mayıs 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Sennheiser CS:GO Ligi’nde Dördüncü Hafta Özeti!

Multiplayer işbirliğinde gerçekleştirilen Sennheiser Türkiye CS:GO Ligi'nde dördüncü haftada iki maç oynandı. Türkiye'de ilk kez meydana gelen kadın ve erkek takımların bir arada yer aldığı ligde karşılaşmalar Ufuk "Sizofren" Atban ve Cahit " Glaxy" Yıldız'ın sunumlarıyla gerçekleşti.

Ligimizde mücadele eden She Bandits, bu hafta oynadığı iki karşılaşma ile ligdeki tüm maçlarını tamamlamış oldu. She Bandits ilk gün Royal Bandits'e 2-0, ikinci gün de Orion Gaming'e 2-0 kaybetti. Bu sonuçlar doğrultusunda She Bandits PlayOfflar'a maalesef katılamayarak ligde son sırayı aldı.

Önümüzdeki hafta ligdeki son maçlar oynanacak. Karşılaşmalar ANT - Orion, ANT - Crew ve Orion - Royal Bandits olacak. Bu karşılaşmalar sonucunda bir takım daha lige veda edecek ve geriye kalan üç takım Yarı Finaller'e yükselecek. Ligdeki son duruma ulaşmak için sitemize buradan ulaşabilirsiniz.

She Bandits 0-2 Royal Bandits

She Bandits 0-2 Royal Bandits

She Bandits 0-2 Orion Gaming

She Bandits 0-2 Orion Gaming
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.