0
16 Mayıs 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Sennheiser Türkiye CS:GO Ligi’nde İkinci Hafta Oynandı!

Multiplayer işbirliğinde gerçekleştirilen Sennheiser Türkiye CS:GO Ligi'nde ikinci haftada iki maç oynandı. Türkiye'de ilk kez meydana gelen kadın ve erkek takımların bir arada yer aldığı ligde karşılaşmalar Ufuk "Sizofren" Atban ve Cahit " Glaxy" Yıldız'ın sunumlarıyla gerçekleşti.

İlk mücadelede Royal Bandits ile ANT Espor Kulübü karşı karşıya geldi. Cobblestone haritasını 16-7 alarak 1-0 öne geçen Royal Bandits, Cache haritasını da 16-10 aldı ve seriden 2-0'lık skorla galibiyet ile ayrıldı.

Haftanın son karşılaşmasında Crew e-Sports Club ile Orion Gaming kozlarını paylaştı. Oldukça çekişmeli geçen mücadele ilk harita Cache'i Crew, geriden gelerek 16-14 kazandı. İkinci harita Cobblestone'da ise Orion Gaming daha etkili oynayarak 16-10 kazanmayı başardı ve seriyi son haritaya taşıdı. Son harita Mirage oldu. Orion Gaming bu haritayı da 16-11 kazanarak ve seriyi 2-1'e getirdi ve seriden galibiyet ile ayrılan taraf oldu.

Sennheiser Türkiye CS:GO Ligi ile ilgili fikstür, toplu sonuçlar ve puan durumu için sitemize buradan ulaşabilirsiniz.

Royal Bandits 2-0 ANT Espor Kulübü

Royal Bandits 2-0 ANT Espor Kulübü

Crew e-Sports Club 1-2 Orion Gaming

Crew e-Sports Club 1-2 Orion Gaming
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.