0
20 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Shahzam, Echo Fox’tan Sözleşmeyi Kaptı!

Geçtiğimiz günlerde Echo Fox'un AWP oyuncusu Mohamad “m0E” Assad sıkışık takvimi yüzünden Echo Fox'la birlikte maçlara çıkamayacağını belirtmesi sonrasında kısa bir süreliğine profesyonel arenada denemek üzere takıma Cloud9'nın eski oyuncusu olan ve son olarak OpTic Gaming'te bulunan Shahzeeb “Shahzam” Khan kadroya alınmıştı.

Takıma iyi ayak uydurduğu düşünülen ve takıma yararlı olacağını konusunda ortak bir karar alan Echo Fox yönetimi, Shahzeeb “Shahzam” Khan'ı resmen kadrosuna kattığı duyurdu. 28 Nisan tarihinden bu yana resmi maçlara çıkmayan ve yoğun yayıncılık takvimi yüzünden profesyonel arenadan geri kalan m0E, bu transfer sonrasında kendini biraz daha geriye çekme fırsatı buldu ve artık takımın yöneticilik pozisyonunda yer almaya devam edecek.

Echo Fox kadrosunda bir kişilik yer daha bulunmakta. Bu açık için Ryan “Ichibannn” Colucci'yi deneyen ekip, bu oyuncuyu da kadrosuna katmaya yakın olarak görüyor.

Shahzeeb "ShahZam" Khan

Shahzeeb "ShahZam" Khan
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.