0
24 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

SK Gaming, Büyük Bir Duyuru Hazırlığında!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz gün SK Gaming ekibi, CS:GO kadrosu ile yollarını ayırma kararı aldı. Sözleşmeleri sona eren oyuncularla devam etmeme kararı alan SK Gaming, zaten Mayıs ayı sonuna doğru Luminosity Gaming'in oyuncuları ile anlaşmıştı.

Ancak Lumnosity Gaming ile birlikte Dreamhack ve MLG şampiyonluğu gören oyuncular karar değiştirerek, sözleşmeden caymış, LG takımında yer almaya devam etmek istediklerini belirtmişlerdi. LG'de evde oldukları gibi hissetiklerini, Avrupa'ya taşınmayı düşünmediklerini belirten oyuncular için SK Gaming Valve'a başvurmuştu.

Yürütülen uzlaşma görüşmeleri sonrasında SK Gaming istediğini ulaşmış gibi. İki kulübe yakın kaynaklara göre Valve, sorunun çözümünde rol aldığı belirtiliyor. Bu sonuçla birlikte SK Gaming, 1 Temmuz tarihinde büyük bir duyuru hazırlığı içerisinde. Bu duyurunun Luminosity Gaming takımından alınan oyuncularla ilgili olduğu konuşulmakta.

Son dönemlerde gösterdikleri performans ile birlikte dünyanın en iyi CS:GO kadroları arasında zirvede yer alan LG kadrosu, Temmuz ayı ile birlikte büyük ihtimal SK Gaming forması altına girmiş olacak. Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Luminosity Gaming

Luminosity Gaming

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.