0
23 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

SK Gaming, CS:GO Kadrosu İle Yollarını Ayırdı!

Almanya'nın en başarılı eSpor kulüpleri arasında yer alan SK Gaming, CS:GO kadrosu ile yollarını ayırdı. Bir yıllık aranın ardından yeniden CS:GO arenasına dönüş yapan ekip, bir çok turnuva ve etkinlikte boy göstermişti.

Ancak istenilen seviyeye çıkamayan SK Gaming, sonunda radikal bir karar alarak bünyesindeki CS:GO kadrosu ile yollarını ayırdı. Bu kararla birlikte Andreas “MODDII” Fridh, Michael “Friis” Jørgensen, Emil “Magiskb0Y” Reif, Valdemar “valde” Bjørn Vangså, Lukas “gla1ve” Rossander ve Asger "AcilioN" Larsen SK Gaming'ten ayrıldı. Bu gelişme sonrasında SK Gaming'in MLG Columbus 2016 şampiyonu olan Luminosity Gaming oyuncularını satın alma gibi bir girişimi olacağı söylentileri dolaşıyor.

Büyük bir çoğunluğun aynı beşlinin farklı bir takım altında devam etmesi bekleniyordu ki, Asger "AcilioN" Larsen yaptığı açıklamada, yeni bir takım arayışında olduğunu duyurarak, yeni oluşacak olan takımda yer almayacağını belli etti.

Michael “Friis” Jørgensen de yaptığı açıklamada, Acilion olmadan aynı kadro korunarak ve yeni bir ekleme ile birlikte yollarına birlikte devam edeceklerini sosyal medya hesabından duyurdu.




Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.