0
02 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

SK Gaming’ten Oyuncu Değişikliği!

Luminosity Gaming ile birlikte müthiş bir çıkış yakalayan ve MLG Columbus 2016 Major'u kazanmayı başaran Brezilyalı ekip, Temmuz ayında SK Gaming bünyesine dahil olmuş ve SK Gaming forması altında ESL One Cologne 2016'da şampiyonluk yaşamıştı.

Şuan için dünyanın bir numaralı takımı olarak lanse edilen SK Gaming kadrosundan maalesef üzücü bir haber paylaşıldı. Takımın Entry-Fragger rolü oyuncularından Fernando “fer” Alvarenga, Ağustos ayında geçireceği iki ameliyat nedeniyle takımdan bir süre uzak kalacağı açıklandı.

Yapılan açıklamaya göre burnunda ve sağ kulağında sorun yaşayan Brezilyalı oyuncunun iki operasyon geçireceği, bu operasyonlar sonrasında Eylül ayının sonuna kadar seyahat edemeyecek olması nedeniyle takımda forma giyemeyeceği belirtildi.

SK Gaming, Fer'den oluşan boşluğu da çabuk doldurdu. Geçtiğimiz günlerde bir diğer Brezilyalı oyunculardan oluşan takım Immortals'dan ayrılan yirmi dört yaşındaki tecrübeli oyuncu Gustavo "SHOOWTiME" Gonçalves, Fer'in yokluğunda takımda yer alacak.

 Fernando “fer” Alvarenga

Fernando “fer” Alvarenga
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.