0
16 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

SKT T1, Müzesine Bir Kupa Daha Ekledi!

Çin, Shanghai'da düzenlenen MSI 2016 turnuvasında final karşılaşması dün CLG ile SKT T1 arasında oynandı. RNG karşısında sergilediği performansla adeta diğer bölgelere göz dağı veren SKT T1, final karşılaşmasında da CLG'nin gözünün yaşına bakmadı ve rakibini hezimete uğrattı.

Oldukça baskın ve dominant bir oyun sergileyen Kore temsilcisi, Amerikalı rakiplerini 3-0'lık net skorla devirmeyi başardı ve kupa koleksiyonlarına bir yenisini daha eklemiş oldu. SKT T1, bu başarısıyla birlikte League of Legends'ın en başarılı takımı olarak anılmayı da hak etti.

2013 ve 2015'te Kore Ligi ve Dünya Şampiyonlukları, 2016'da ESL Katowice IEM Season X - World Championship şampiyonluğu ve son olarak 2016'da MSI şampiyonluğu elde ederek yakalanması güç bir kupa koleksiyonuna ulaştı.

MSI 2016'da Finaller'de sergilediği performans ile 2016 Worlds için rakiplerini şimdiden korku salan SKT T1'ı bakalım Worlds 2016'da durdurmayı başarabilecek bir takım çıkabilecek mi?

SKT T1, LCK 2015 Bahar Şampiyonu

SKT T1
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.