0
02 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

SKT T1, Üst Koridora Huni’yi Transfer Etti!

Üç şampiyonlukla dünyanın en iyi League of Legends takımı olan SKT T1, üst koridor için Fnatic ve Immortals'ta forma giyen ve performanslarıyla ünlenen Seong "Huni" Hoon Heo'yu kadrosuna dahil ettiğini duyurdu.

Kariyerine Avrupa'da başlayan Huni, Fnatic'in Avrupa LCS'te 18-0'lık serisinde büyük bir pay sahibi oyunculardan biriydi. Worlds 2015'te Fnatic ile Yarı Final başarısı gösteren Huni, sonraki sezon NA LCS'e Immortals'a transfer olmuştu. Benzer bir performansı burada da sergileyen isim takımın PlayOff'daki başarısız performansı nedeniyle Worlds 2016'ya katılamadı.

Geçtiğimiz sezonu Worlds 2016 şampiyonu olarak tamamlayan SKT T1, Duke'un takımdan ayrılmasıyla birlikte üst koridora Koreli Seong "Huni" Hoon Heo'yu transfer ederek yeni sezon kadrosunu tamamladı. SKT T1'nın yeni sezon kadrosunda Huni, Peanut, Faker, Bang ve Wolf bulunuyor.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.