0
29 Kasım 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

SKT T1’da Buruk Sevinç!

League of Legends arenasının en başarılı takımı olan Kore ekibi SKT T1, bugün itibariyle paylaştığı haberde, kadrosunda yer alan oyuncularla sözleşme yenilediklerini duyurdu.

Sözleşme yenileme çalışmaları kapsamında koç Kim "kkOma" Jung-gyun, ormancı Kang "Blank" Sun-gu, alt koridor ikilisi Bae "Bang" Jun-sik ve Lee "Wolf" Jae-wan son olarak da taraftarın merakla beklediği isim Lee "Faker" Sang-hyeok sözleşmelerini yenileyen oyuncular oldu. Açıklama göre beklenmedik bir teklif karşısında Faker takımda kalmış. Böylece Faker'ın önümüzdeki sezon yer alacağı takım da belli olmuş oldu.

Sözleşme yenilemeleri çalışmalarında başarılı olunamayan isimler üst koridor Lee "Duke" Ho-Seong, ormancı Bae "bengi" Seong-ung ve koç Lee "PoohManDu" Jeong-hyeon oldu. Duke'un yerine KeSPA Cup 2016'da forma giyen Kim "Profit" Joon-hyung'un oynaması bekleniyor.

Sezon üçten beridir birlikte oynayan Faker ve bengi ikilisi de ilk kez ayrılmış oldu. Bakalım bu ayrılık SKT T1 takımını nasıl etkileyecek?
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.