0
12 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

SKT T1’dan Bir Transfer Daha!

Son iki sezonun Worlds şampiyonu olan ve üç şampiyonlukla bu alanda en başarılı takım olan SKT T1, gelecek sezon için kadrosunda yer alacak bir transfer daha gerçekleştirdi. CJ Entus forması giyen orta koridor oyuncusu Kim "Sky" Ha-neul, CJ Entus'un ligden düşmesi sonrasında takımdan ayrılan oyuncular arasında yer alıyordu.

SKT T1, Sky'ı kadrosuna katarak yedek bir orta koridor oyuncusu getirmiş oldu. SKT T1, 2013'te ilk kazanılan şampiyonluk sonrasında Faker performans düşüklüğü yaşamış, Worlds 2014'e katılamamışlardı. Bu durumu çözmek için Faker'ın formasının garanti olmadığını göstermek isteyen takım, Easyhoon takviyesi yapmış ve Faker ile değişmeli olarak forma giydirmişti.

Bu hamle sonrasında Faker'ın odağı artmış ve daha iyi performans sergileyeme başlamıştı. Bu sezon Faker yine yedeksiz olarak oynadı ve bir şampiyonluk daha elde edildi. Oldukça yorucu ve uzun bir maratonun ardından, Faker'ın tekrardan performasını düşürmemesi için SKT T1, yeni sezonda  Faker'ın yedeği olabilmesi için Sky'ı kadrosuna kattı.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.