0
26 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

SKT T1’den Ayrılık Haberi!

Riot Games'in geliştirdiği Moba türü oyunu League of Legends'ta iki şampiyonlukla hiç bir takımın başaramadığı başarıya sahip olan Kore'nin en başarılı takımı SKT T1'den ayrılık haberi geldi. Sezon başında önemli oyuncularını kaybeden ekip, orta koridor için rotasyon kadroda yer alan oyuncularının takımdan ayrıldığını belirtti.

Geçtiğimiz sezon, Faker ve Easyhoon rotasyonu nedeniyle gölgede kalan Lee “Scout” Ye-chan'ın, bu sezon Easyhoon'un Çin takımı Vici Gaming'e transfer olması sonrasında daha çok forma şansı bulacağı düşünülüyordu. Ancak yedi haftası geride kalan LCK'da yalnızca bir karşılaşmada forma giyen Scout, o maçın kaybedilmesinden sonra tekrar forma yüzü görmedi. Hali hazırda bu sezon düşük bir performans sergileyerek altıncı sıraya gerileyen SKT T1'da yüzler pek gülmüyor.

Bu durum nedeniyle Lee “Scout” Ye-chan, takımla yollarını ayırmak istediğini belirtti ve takımdan ayrıldı.

SKT T1

SKT T1
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.