0
22 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

SL I-League Invitational #1 Duyuruldu

Counter Strike Global Offensive arenası için düzenlediği organizasyonlarla adını duyuran firma Starladder, yeni turnuvası ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. SL I-League Invitational #1 adıyla duyurulan turnuvaya sekiz takım katılacak.

Bu sekiz takımın dördü, elemelerle belirlenecekken, geriye kalan dört takım da davetiye ile turnuvada yer alacak. Elemelerle takılacak dört takımın üçü Avrupa'dan, biri de Çin'de yapılacak elemelerden belirlenecek.

Avrupa'da yapılacak elemeler iki aşama üzerinden oynanacak. Elemelere katılacak olan sekiz takım, rastgele bir şekilde birbirleriyle eşleştikten sonra, kazanan dört takıma, davet edilen dört takım daha dahil olacak. Bu sekiz takım kendi aralarında ikili eliminasyon yönetmiyle karşılaştıktan sonra galip gelen takımlar, SL I-League Invitational #1'nın finallerine katılacak. Avrupa elemeleri 21-28 Mart tarihleri arasında yapılacak.

$100.000'lık döül havuzuna sahip SL I-League Invitational #1 19-22 Mayıs tarihleri arasında Ukrayna devi Dynamo Kiev’in stadı olan Ulusal Olimpik Spor Kompleksi’ninde gerçekleştirilecek.

Turnuvaya katılacağı kesinleşen takımlar Virtus.Pro, Limunosity Gaming ve Natus Vincere oldu.

Dinamo Kiev  Ulusal Olimpik Spor Kompleksi

Dinamo Kiev Ulusal Olimpik Spor Kompleksi
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.