0
25 Temmuz 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

SL i-League StarSeries Season 2 Dota 2 Turnuvası Tamamlandı!

StarLadder ve IMBA TV'nin organize ettiği SL i-League StarSeries Dota 2 Season 2 turnuvasında şampiyon takım belli oldu. Los Angeles'da gerçekleştirilen turnuvada şampiyonluğa Ukrayna temsilcisi Natus Vincere ulaştı.

Bu Natus Vincere'nin 2014 yılından sonra elde ettikleri ilk şampiyonluk oldu. Na'Vi bu şampiyonlukla birlikte $135.000'lık ödülü de kasasına koydu. Na'Vi, şampiyonluk yolunda Fnatic'i 2-1, Evil Geniuses'i 2-0 yenerek Kazananlar Finali'ne yükselmeyi başardı. Kazananlar Finali'nde Team Secret'a 2-0 kaybeden Na'Vi, Kaybedenler Finali'ne düştü.

Kaybedenler Finali'nde Fnatic ile yeniden eşleşen Na'Vi, karşılaşmadan 2-0 galip ayrılarak Büyük Final'de yeniden Team Secret'ın rakibi olmayı başardı. Büyük Final'de de Team Secret'ı 3-1 ile deviren Natus Vincere, hem rövanşı almış oldu, hem de turnuvanın şampiyonu olmuş oldu.

SL i-League StarSeries Season 2

SL i-League StarSeries Season 2
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.