0
23 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Slovakya – Türkiye CS:GO PlayOff Turu Kadroları Belli Oldu!

TWC 2016 kapsamında gerçekleştirilen CS:GO Avrupa Elemeleri PlayOff Turunda, Milli Takımımız bugün saat 16.00'da Slovakya ile karşı karşıya gelecek. İki takımın mücadelesinde galip gelen taraf, Avrupa Elemeleri Grup Aşaması'na yükselmeyi başaracak.

Karşılaşma öncesinde Slovakya tarafından gelen haberler oldukça sevindirici. HellRaisers oyuncusu olan Martin “STYKO” Styk, Facebook üzerinden yaptığı açıklamada Milli takımın yıldız ismi Ladislav “GuardiaN” Kovács’ın Na'Vi ile birlikte Amerika kampında olduğu için karşılaşmada yer alamayacağını, ayrıca kendisiyle birlikte HellRaisers'tan takım arkadaşı olan Patrik “Zero” Žúdel’in de karşılaşmada yer almayacağını belirtti.

Bunun birlikte üç eSuba'lı oyuncu, bir tane eski HellRaisers'lı oyuncu, bir tane de eXtatus'ın on dört yaşındaki oyuncusu Slovakya Milli Takım kadrosunu oluşturacak. Milli takımımızda yer alan Space Soldiers'lı oyuncular eSuba karşısında yaptıkları iki maçtan da galip ayrılmışlardı. İşte Milli takım kadroları şu şekilde;

Slovakya: Tomáš “benq1” Masaryk, Lubos “henkkyG” Ilko, Martin “Montty” Melišek (eSuba), Richard “Queztone” Strnátko (HellRaisers İnaktif), David “Frozen” Čerňanský (eXtatus).

Türkiye: Can "XANTARES" Dörtkardeş, Ahmet "paz" Karahoca, Çağatay "DESPE" Sedef (Space Soldiers), Engin "MAJ3R" Kupeli (Millenium), Buğra "Calyx" Arkın (Dark Passage).

The World Championship

The World Championship
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.