0
25 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Space Soldiers Copenhagen Games 2016’da Çeyrek Final’e Yükseldi

Temsilcimiz Space Soldiers'ın yer aldığı Copenhagen Games 2016 Counter Strike Global Offensive  turnuvasında Çeyrek Final'e kalmayı başardı. Altmış takımın yer aldığı eleme aşamasında ilk sekize kalmayı başaran temsilcimiz. Space Soldiers, bugünkü CG 2016 grup aşamasında da iyi bir performans sergileyerek ikinci sıradan Çeyrek Final'e yükseldi.

D Grubunda yer  alan temsilcimiz Space Soldiers, HellRaisers, IWKU Gaming ve RCTIC eSports takımlarına karşı mücadele verdi. İlk karşılaşmasında HellRaisers'a kaybeden temsilcimiz, kaybedenler serisine düştü. İkinci karşılaşmasında grubun diğer maçının kaybedeni RCTIC ile karşılaşan temsilcimiz bu karşılaşmayı kazanarak son karşılaşmayı oynamaya hak kazandı.

Gruptan çıkacak son takımı belirleyecek olan karşılaşmada temsilcimiz Space Soldiers, IWKU Gaming'i yenmeyi başardı ve adını Copenhagen Games 2016'da Çeyrek Final'e yazdırmayı başardı. Turnuvada diğer gruplarda karşılaşmalar henüz tamamlanmadı.

Copenhagen Games 2016 D grubu

Copenhagen Games 2016 D Grubu

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.