0
18 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Space Soldiers, Dreamhack Bucharest 2016 Elemelerine Davet Edildi!

16-18 Eylül tarihlerinde Romanya'nın başkenti Bükreş'te düzenlenecek olan Dreamhack Bucharest 2016 Zowie Open CS:GO turnuvası için katılacak takımları belirleyecek olan elemeler için başvurular açıldı.

512 takıma kadar izin verilen Açık Elemelerde takımlar ilk sekize girmek için mücadele verecek. Tek maç üzerinden eşleşecek olan takımlardan son sekize kalmayı başaranlar 21 Ağustos'ta davet edilen sekiz takımla birlikte Kapalı Elemeler'de mücadele verecek. Açık Elemeler ise 20 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek.

Açık Elemeler'den çıkmayı başaran sekiz takıma, Kapalı Elemeler'de dahil olacak olan ve davet edilen sekiz takım da şu şekilde; Gambit Gaming, Team Dignitas, Team X, Epsilon Esports, HellRaisers, Team Kinguin, Space Soldiers ve ENCE Esports.

Bu onaltı takım birbirleriyle mücadele ettikten sonra Final'e kalmayı başaran iki takım, 16-18 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan ve $100.000'lık ödül havuzuna sahip Dreamhack Bucharest 2016 Zowie Open CS:GO turnuvasına katılmaya hak kazanacak.

Ülkemizi temsil edecek olan Space Soldiers'a, Multiplayer ekibi olarak başarılar dileriz.

DreamHack Bucharest 2016 Zowie Open

DreamHack Bucharest 2016 Zowie Open
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.