0
21 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Space Soldiers, ESWC 2016’ya Davet Edildi!

Oxent'in 2003 yılından beridir organize ettiği Electronics Sports Wolrd Cup etkiliği için bu yıl mücadele edecek otuz iki takımın on beşi belli oldu. Bu on beş takımdan onu bölge elemelerinden, beşi de doğrudan davet edilen takımlar.

Turnuvaya davet edilen takımlar Alternate Attax, Rogue, ENCE eSports, Epsilon eSports ve temsilcimiz Space Soldiers oldu. Elemelerde başarılı olup turnuvaya katılmaya hak kazanan on takım da Bravado Gaming, Red Instinct Rising Stars, BPro Gaming, GEX, Team LDLC.com, PENTA Sports, ANOX, Team Kinguin, LGR ve TRICKED eSport oldu.

Turnuva için hala devam etmekte olan Portekiz, Fransa, Benelux (Belçika, Hollanda, Lüksemburg bölgeleri) ve Hindistan bölgesel elemeleri sonrasında on yedi takım daha turnuvaya dahil olacak.

Geçen yıl Kanada, Montreal'de düzenlenen etkinlik, bu yıl yeniden Paris'e dönüyor. Uzun yıllar boyunca Paris'te gerçekleşen etkinlik bu yıl da Parc des Expositions de la Porte de Versailles'te 27-31 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Turnuvanın açıklanan ödül havuzu $75.000.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.