0
08 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Space Soldiers, Göğsümüzü Kabarttı!

Ülkemizden Space Soldiers'ın yer aldığı ASUS ROG Summer 2016 CS:GO turnuvasında, temsilcimiz şampiyonluğa ulaşarak, ülkemizi bir kez daha gururlandırmış oldu. Balkan Championship #2, Opertaion Kinquin ve CS:GO Champions League Season 3'te şampiyonluk elde ederek ülkemizi gururlandıran Space Soldiers, kupalarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

B Grubunda yer alan temsilcimiz Space Soldiers, ilk karşılaşmasında tRICKED eSports'u 1-0 ile geçti. İkinci mücadelesinde ENCE eSports'a uzatmalarda kaybeden SS, karar maçında yeniden tRICKED ile eşleşti ve mücadeleyi 2-0 kazanarak adını Yarı Final'e yazdırmayı başardı.

Yarı Final mücadelesinde Fransa'nın başarılı takımlarından Millenium ile eşleşen Space Soldiers, A grubunu zirvede tamamlayan rakibini 2-0 ile geçerek Final'e yükseldi. Final karşılaşmasında, A grubunu ikinci sırada tamamlayan ve Yarı Final eşleşmesinde ENCE eSports'u 2-1 ile geçen, Epsilon Esports ile karşılaşan Space Soldiers, Belçika merkezli olup İsveçli oyunculara sahip rakibini Cache haritasında 16-11, Cobblestone haritasında ise 16-5 yenerek 2-0'lık skorla şampiyonluğa ulaştı.

Space Soldiers, bu şampiyonlukla birlikte $12.000'lık ödülün de sahibi oldu.

ASUS ROG Summer 2016

ASUS ROG Summer 2016
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.