0
07 Kasım 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Space Soldiers, Maalesef Başaramadı!

EL Major 2017 Qualifiers'a katılmak için European Minor Championship'te yer alan temsilcimiz Space Soldiers, maalesef başarılı olamadı ve Kaybedenler Yarı Finali'nde Epsilon Esports'a kaybederek, EL Major 2017 Qualifiers'a katılma hakkını kaybetti.

2017'nin ilk Major turnuvası olacak olan EL Major 2017'nin gerçekleştirilecek olan elemelerde yer almak için European Minor Championship'te yarışan temsilcimiz Space Soldiers, gruptan lider olarak PlayOfflara yükselmiş ancak Yarı Final maçında HellRaisers'a kaybederek Kaybedenler Yarı Finali'ne düşmüştü.

Kaybedenler Yarı Finali'nde Epsilon Esports ile mücadele eden Space Soldiers, Cache haritasını 16-10, Dust II haritasını da 16-12 kaybederek turnuvaya veda etti. Kaybedenler Finali'nde ise Epsilon Esports, GODSENT'e 2-1 kaybederek turnuvaya veda etmiş oldu.

Turnuvanın Büyük Finali'nde karşı karşıya gelen GODSENT ile Hellraisers takımları arasındaki mücadeleyi GODSENT 2-1 kazanmayı başardı ve şampiyonluğa ulaştı. Hellraisers, elde ettiği ikincilikle, GODSENT ile birlikte EL Major 2017 Qualifiers'a katılma hakkını elde etti.

European Minor Championship

European Minor Championship
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.