0
04 Mayıs 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Space Soldiers Oyuncularına Özel Davet!

Geçtiğimiz yıl, HTC işbirliği ile 1v1 turnuvası düzenleyen PGL, bu sene 2v2 turnuvası düzenleyeceğini duyurmuştu. Geçen seneki turnuvaya ülkemizden Space Soldiers oyuncusu olan İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş davet edilmişti.

Bu yıl yapılacak olan etkinliğe yine Space Soldiers'tan İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş  ve yanında partner olarak Buğra "Calyx" Arkın davet edildi. Ülkemizin yetiştirdiği en iyi CS:GO oyuncuları olarak görülen bu ikili takımlarını ve ülkemizi HTC 2vs2 Invitational'da temsil edecek.

Organizasyon tarafından şimdiye kadar Team EnVyUs'tan; Vincent "Happy" Cervoni Schopenhauer ve Adil "ScreaM" Benrlitom, FaZe Clan'dan; Håvard "rain" Nygaard ve Nikola "NiKo" Kovač, G2 Esports'tan; Richard "shox" Papillon ve Kenny "kennyS" Schrub, Na'Vi'den; Denis "seized" Kostin ve Oleksandr "s1mple" Kostyliev, Team Secret'tan kadın oyuncular; Julia "juliano" Kiran ve Zainab "zAAz" Turkie ikilileri davet edildi.

Turnuvaya iki çift daha davet edilecek ve sekiz çift dörderli olarak iki ayrı gruba ayrılacak. Gruplarında ilk iki sırayı alan çiftler, Yarı Finaller'e yükselecek. Şampiyon olmayı başaran çift $20.000'lık ödülün sahibi olacak.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.