0
06 Kasım 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Space Soldiers, Son Dönemeçte!

EL Major 2017 Qualifiers'a katılabilmek adına European Minor Championship turnuvasında yarışan temsilcimiz Space Soldiers, yer aldığı ölüm grubundan lider olarak yükselmeyi başardı. İlk maçında ALTERNATE aTTaX'ı Cobblestone haritasında 16-14 yenen temsilcimiz, ikinci maçında ESWC 2016'nın Yarı Finali'nde elendiği Team LDLC.com'ı yine Cobblestone haritasında 16-11 yenerek, lider olarak PlayOfflar'a yükseldi.

Yarı Final maçında HellRaisers ile eşleşen temsilcimiz, rakibine 2-0 yenilerek Kaybedenler Grubu'na düştü. Kazananlar Grubu'nda devam eden karşılaşmalar sonucunda HellRaisers, Final karşılaşmasında GODSENT'i 2-0 ile devirerek EL Major 2016 Qualifiers'a katılma hakkı elde etti.

Temsilcimiz Space Soldiers, bugün Kaybedenler Grubu'nda Yarı Final maçında Epsilon Esports ekibi ile oynayacak. Temsilcimiz bu karşılaşmadan galip ayrılmayı başarması durumunda ise Final'de GODSENT ile eşleşecek. GODSENT ile olan eşleşmeden galip çıkmayı başaran takım European Minor Championship'ten, EL Major 2017 Qualifiers'a katılan son takım olacak.

Ayrıca bu eşleşmeden galip çıkmayı başaran takım HellRaisers ile Büyük Final'de $30.000'lık ödülün sahibi olmak için mücadele verecek.

Temsilcimiz Epsilon'u devirmeyi başarırsa da en kötü sonuç olarak $5000'lık ödülü garantilemiş olacak.

European Minor Championship 2016

European Minor Championship 2016

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.