0
29 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Space Soldiers ve Dark Passage’dan Gururlandırıcı Başarı!

World Electronic Sports Games 2016 CS:GO elemeleri kapsamında Ortadoğu ve Afrika bölgesinde yer alan temsilcilerimiz Space Soldiers, Dubai'de gerçekleştirilen Finaller'de istenilen derecelere ulaşarak Çin'de gerçekleştirilecek olan WESG 2016 Finalleri'nde yer almaya hak kazandı.

A grubunda yer alan Space Soldiers, gruptaki tüm maçlarından galip ayrılarak, lider olarak tamamladığı gruptan Yarı Finaller'e kalmayı başardı. B grubuna yer alan diğer temsilcimiz Dark Passage, tek yenilgi aldığı grubu ikinci sırada tamamladı ve Yarı Final'de Space Soldiers'ın rakibi oldu.

Oldukça çekişmeli geçen karşılaşmadan Space Soldiers galip ayrıldı ve adını Final'e yazdırdı. Bu sonuçla birlikte Space Soldiers, adını Çin'deki Finaller'e yazdırmayı garantiledi. Diğer Yarı Final karşılaşmasında Chosen5 ile Bravado Gaming karşı karşıya geldi ve Bravado Gaming'in üstülüğü ile sonuçlandı.

Dark Passage, üçüncülük karşılaşmasında Chosen5'ı 2-0 ile devirerek turnuvayı üçüncü tamamladı ve Çin'deki Finaller'e katılma hakkını elde ederek ülkemizi gururlandırdı. Diğer temsilcimiz Space Soldiers da Final karşılaşmasında Bravado Gaming'i 2-0 ile geçmeyi başararak şampiyonluğa ulaşarak bayrakları astırdı.

Multiplayer ekibi olarak ülkemizi gururlandıran iki temsilcimizi de tebrik eder, Çin'deki Finaller'de başarılar dileriz.

WESG 2016 MEA Elemeleri

WESG 2016 MEA CS:GO Elemeleri
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.