0
21 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Space Soldiers, Yarı Final Maçına Çıkıyor!

Global Offensive Champions League Season 3'te mücadele eden Space Soldiers, bugün gerçekleşecek olan Yarı Final karşılaşmasında Danimarka takımı Team Dignitas'la karşılaşacak. Üç maç üzerinden oynanacak olan karşılaşmada temsilcimiz Final'e çıkma mücadelesi verecek.

Son olarak Dreamhack'te Astralis ve Ninjas in Pyjamas gibi takımları yenip Çeyrek Final'e lider olarak çıkmayı başaran Team Dignitas, Çeyrek Final'de Team EnVyUs'a 2-0 kaybetmişti. Global Offensive Champions League Season 3'te B grubunda yer alan Team Dignitas, DenDD ve 123Team takımlarını yenerek lider olarak gruptan çıkmış ve Çeyrek Final'de XPC Gaming ile eşleşmişti. Bu karşılaşmayı da 2-0'la geçen Team Dignitas, Yarı Final'de Space Soldiers'ın rakibi olmuştu.

Temsilcimiz ise A grubunda ilk gün HellRaisers'a kaybetmiş, ikinci gün karşılaşmalarında Vws Gaming'i yenmeyi başarmış ve son maça çıkmaya hak kazanmıştı. İlk gün kaybettiği Hellraisers ile yeniden karşılaşan temsilcimiz bu karşılaşmadan galibiyet ile ayrılmayı başarmış ve Çeyrek Final'e yükselmişti.

Çeyrek Final aşamasında Dreamhack Master Malmö 2016'nın Yarı Finalisti olmayı başaran GODSENT ile karşılaşaran temsilcimiz rakibi 2-0 ile geçerek Team Dignitas ile Yarı Final mücadelesinde eşleşti. Temsilcimiz Final'e kalmayı başarırsa Team AGG ve E-Frag.net eşleşmesinin galibi ile mücadele edecek.

Karşılaşma bugün 19.00'da başlayacak. İzlemek isteyenleriniz varsa, karşılaşmayı buradan takip edebilirsiniz.,

Space Soldiers

Space Soldiers
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.