0
02 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Space Soldiers’tan Şampiyonluk Geldi!

Counter Strike: Global Offensive Champions League Season 3'te mücadele eden temsilcimi Space Soldiers, finalde karşılaştığı Polonyalı ekip Team AGG takımını beş maç üzerinden 3-0 yenmeyi başardı ve $10.000'lık şampiyonluk ödülünü kazandı.

Final serisi Mirage, Train ve Dust 2 haritalarında oynandı. Mirage ve Train haritasında rahat bir galibiyet elde eden temsilcimiz ilk haritadan 16-9, ikinci haritadan 16-12 ile galip ayrıldı. Son harita olan Dust 2'de takımlar birbirlerine üstünlük kurmayı başaramadı ve harita uzatmaya gitti. İlk uzatmadan dört round kazanmayı başaran temsilcimiz 19-16 ile galip gelerek seriyi 3-0'a getirdi ve şampiyonluğunu ilan etti.

Üç haritada da XANTARES'in inanılmaz oyunu etkili oldu. Zaman zaman Despe, zaman zaman TuGuX, XANTARES'in oyunuyla birlikte sağladıkları katkı ile şampiyonluğun kazanılmasında önemli rol oynadı.

Multiplayer ekibi olarak şampiyonluğa ulaşan temsilcimiz Space Soldiers'ı gönülden kutlar, başarıların devamını dileriz.

Space Soldiers

Space Soldiers
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.