0
20 Nisan 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Spartak Moskova’dan Espor Girişimi!

Rusya'nın en köklü kulüplerinden biri olan Spartak Moskova, espor arenasına giriş yapmaya hazırlanıyor. Dokuz Rusya Ligi şampiyonluğu, üç Rusya Kupası şampiyonluğu, on iki Sovyet Ligi Şampiyonluğu ve on Sovyet Kupası şampiyonluğuna sahip kulüp, CS:GO, Dota 2 ve League of Legends takımları kurmaya hazırlanıyor.

Otkrytiye Arena’da basın açıklaması yapan Rus kulübü, en başarılı espor branşları CS:GO, League of Legends ve Dota 2 takımlarını bünyelerine katacağını duyurdu. CS:GO kadrosu için Rush3D ve Gambit Gaming takımlarının adı geçerken, Dota 2 ve League of Legends takımları için Moskova merkezli olan Team Empire takımının Spartak Moskova bünyesine dahil olması bekleniyor. Hatta Team Empire ekibi, Spartak Moskova'nın basın toplantısı sosyal medya hesaplarından paylaşarak bu iddiayı biraz olsun doğrulamış durumda.

Spartak Esports

Spartak Esports
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.