0
16 Kasım 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Splyce, CS:GO Kadrosundan İki Oyuncu ile Yollarını Ayırdı!

Kuzey Amerika CS:GO takımlarından Splyce, CS:GO kadrosunda yer alan iki isimle yollarını ayırma kararı aldı. Yeni bir yapılanmaya giren ve yeni bir kadro kurmak için çalışmalara başlayan Spylce ekibi bu bağlamda David “DAVEY” Stafford ve Enkhtaivan “Machinegun” Lkhagva ile yollarını ayırdığını duyurdu.

İki oyuncuya sağladıkları katkılardan ötürü teşekkür eden Spylce ekibi, Davey'in CS:GO oluşumlarının gelişmesinde önemli katkısı bulunduğunu, onun çalışmaları, önemli kararları MLG Columbus'ta iyi işler yapmalarını sağladığını belirtti.

Machinegun'a da ayrı parantez açan Splyce, oyuncunun tutkulu ve çok çalışkan biri olduğundan bahsetti. Ancak oyuncunun dil konusunda çok eksikliklerinin olması onun takımla uyumu konusunda sıkıntı oluşturmasına neden olduğu için yeni kadroda düşünülmediği belirtildi.

Bakalım Spylce, yeni kadrosuna hangi oyuncuları dahil edecek? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

David “DAVEY” Stafford

David “DAVEY” Stafford




Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.