0
28 Kasım 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Splyce Ekibi, LoL Kadrosunu Korumaya Çok Yakın!

Avrupa LCS Yaz sezonunda iyi bir çıkış yakalayarak sezonu üçüncü bitiren ve Worlds 2016'ya katılım hakkı elde eden Spylce ekibi, gelecek sezon LCS'te yer alacak kadrosu ile ilgili çalışmalarını sürdürüyor.

Kadroda yer alan oyuncuların hepsinin sözleşmesinin sona ermesiyle birlikte, oyuncuları serbest konuma geçen Splyce, elini çabuk tutarak bir çok oyuncusu ile yeniden anlaşmaya vardı.

İlk olarak ormancıları Jonas "Trashy" Andersen ile sözleşme yenileyen ekip, üç oyuncuyu daha kadrosunda tutmayı başardı. Bu oyuncular orta koridor Chres "Sencux" Laursen, nişancı Kasper "Kobbe" Kobberup ve destek oyuncusu Mihael "Mikyx" Mehle oldu.

Takımla henüz sözleşme yenilemeyen tek isim Martin "Wunder" Hansen kaldı. Bakalım Wunder, yeniden takımla sözleşme imzalayacak mı, yoksa üst koridor arayan Fnatic'e mi girmeye çalışacak, ilerleyen günlerde göreceğiz.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.