0
25 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Spylce, The MongolZ’un Yerine MGL Columbus’ta Mücadele Edecek!

MLG Columbus 2016 elemeleri için IEM Tapei'de başarılı sonuç alarak turnuvaya katılmaya hak kazanan The MongolZ takımının vize problemleri nedeniyle MLG Columbus 2016 elemelerinde yer alamayacağı açıklandı. Bu durumun açıklanmasından sonra ilk olarak Çin takımı CyberZen'e telif edildi.  Çin takımı da pasaport işlemlerinin zamanda yetişemeyeceğini belirterek turnuvada yer alamayacağını açıkladı.

Bu açıklamadan sonra aynı turnuvada dereye giren Okyanusya takımı Chiefs ESports'a teklif yapıldı. Chiefs takımı da beş kişilik kadrosunda iki kişilik eksiklik olmasından dolayı turnuvada yer alamayacağını belirtti ve Kuzey Amerika Minor turnuvasında ikinci sırayı alan Splyce takımı MLG Columbus 2016'ya alındı. Böylelikle Splyce ekibi MLG 2016'ya katılabilmek adına elemelerde mücadele edecek.

Splyce'ın güncel kadrosu şu şekilde; Jason 'jasonrr' Ruchelski, Arya 'arya-' Hekmat, Abraham 'abE-' Falsi, Andrew 'Professor_Chaos' Heintz ve David 'Davey' Stafford.

SPLYCE

SPLYCE
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.