0
23 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

StarLadder i-League Invitational’da Şampiyon Virtus.Pro Oldu!

StarLadder'ın Ukrayna, Kiev'de organize ettiği CS:GO turnuvası olan StarLadder i-League Invitational'da şampiyonluğa ulaşan takım belli oldu. Sekiz takımın Olimpiyskiy Football Stadium'da verdiği mücadele kupayı göğüsleyen ekip Polonya temsilcisi Virtus.Pro oldu.

Çeyrek Final eşleşmelerinden başlayan turnuvada Virtus.Pro, Çeyrek Final'de, Worst Players'ı 2-1 ile, Yarı Final'de Hellraisers'ı 2-0 ile geçip Kazananlar Finali'ne yükseldi. Kazananlar Finali'nde CS:GO Lounge'dan ayrılan ve artık Dobry&Gaming adıyla yarışan ekiple eşleşen Virtus.Pro bu eşleşmeyi de 2-0'lık galibiyet ile geçerek adını Büyük Final'e yazdırdı.

Büyük Final'de, turnuvanın bir diğer favorisi olan ancak daha ilk turdan elenip Kaybedenler grubuna düşen Natus Vincere, Kaybedenler grubunda tüm maçlarını kazanarak adını Büyük Final'e yazdırmayı başardı.

CS:GO arenasının iki güçlü ekibini karşı karşıya getiren Büyük Final'de takımlar seçtikleri haritalarda galip gelince seri son maça uzadı. Cobblestone haritasında oynanan üçüncü karşılaşmadan Virtus.Pro galip ayrılınca eşleşmenin galibi oldu ve turnuvada şampiyonluğunu ilan etti.

Bu sonuçlarla birlikte Virtus.Pro şampiyonuk ödülü olan $50.000'ı kasasına koydu. İkinci olan Na'Vi ekibi ise $20.000'lık ödülün sahibi oldu.

StarLadder i-League Invitational

StarLadder i-League Invitational
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.