0
14 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

StarLadder i-League StarSeries Season 2’de Şampiyon Belli Oldu!

Ukrayna'nın Kiev şehrinde gerçekleştirilen StarLadder i-League StarSeries Season 2 Finalleri'nde hafta sonu oynanan Final karşılaşması sonrasında şampiyon belli oldu. G2 Esports ile Ninjas in Pyjamas takımlarının mücadele ettiği Final mücadelesini NiP, 2-0 alarak kupaya uzandı.

NiP'nin kupa yolcuğu A grubunda başladı. Hellraisers ve GODSENT'i deviren İsveç temsilcisi, lider olarak tamamladığı gruptan Çeyrek Finaller'e yükseldi. Danimarka'nın en iyi takımlarından biri olan Astralis'i 2-1 ile geçem NiP, Yarı Final'de de Kuzey Amerika temsilcisi Cloud9'ı 2-0 ile devirdi.

G2 Esports'un Final yolculuğu B grubunda başladı. MVP Project ve FaZe Clan'ı yenerek lider olarak Çeyrek Finaller'e kalan G2, Team EnVyUs'ı 2-0 ile geçerek Yarı Final'e çıktı. Team Dignitas'ı da 2-0 devirerek Final'e kalmayı başaran G2 Esports, Final'de Ninjas in Pyjamas'ın rakibi olmayı başardı.

Final'de G2 Esports ile karşılaşan Pijamalılar, Cache haritasını 16-7, Overpass haritasını da 22-18 kazanarak 2-0'lık sonuçla şampiyonluğa ulaştı. NiP şampiyonlukla birlikte $130.000'lık ödülün de sahibi olurken, G2 Esports ise $50.000'lık ikincilik ödülünü kazandı. Yarı Finaller'in kaybedenleri Team Dignitas ve Cloud9 takımları $25.000'lık ödülle yetinmek zorunda kaldı.

StarLadder i-League StarSeries Season 2

StarLadder i-League StarSeries Season 2
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.