0
16 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Steelback, ROCCAT’ten Ayrıldı!

Avrupa'nın başarılı nişancılarından biri olan Fransız oyuncu Pierre "Steelback" Medjaldi'nin ROCCAT takımından ayrıldığı duyuruldu. Takımın resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada bu zamana kadar olan katkıları için teşekkür edilen oyuncu ile yolların ayrıldığı belirtildi.

Bahar sezonunda Unicorns of Love forması terleten ve oldukça başarılı bir performansa ulaşan Steelback, yeni sezonda ROCCAT'e transfer olmuştu. Büyük bir kesim bu transfer nedeniyle Steelback'i eleştirmişti. Çünkü o dönem H2k ve Origen'de nişancı pozisyonu için açıklar vardı ve herkes bu iki takımdan birine geçmesini beklerken, Steelback farklı bir tercih yaparak ROCCAT'e dahil oldu.

Sezonu 4.5KDA ortalaması ile tamamlayan Steelback, takımıyla küme düşme tehlikesi yaşasa da Yükselme Serileri'nde Schalke 04'ü yenip LCS'teki yerlerini korumayı başarmıştı. Steelback'in ayrılığı sonrası dedikodu kazanı da kaynamaya başladı. Bahsi geçen ilk takım Origen. Bakalım Steelback, yeni sezonda hangi takımın formasını giyecek? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Pierre "Steelback" Medjaldi

Pierre "Steelback" Medjaldi, ROCCAT'ten ayrıldı.




Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.