0
04 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Summit1g, Splyce’a Katıldı!

Amerika'nın en ünlü Twitch.tv yayıncılarından biri olan Jaryd "summit1g" Lazar, sadece Dreamhack Austin 2016 CS:GO turnuvası için Spylce takımında forma giyeceği açıklandı. Yapılan açıklamaya göre turnuvaya katılamayacak olan Andrew "Professor_Chaos" Heintz'ın yerine oyuncu arayan Spylce, Arya "arya" Hekmat ile daha önce birlikte oynamış olan ve şuan Amerika'nın en ünlü yayıncılarından biri olan Jaryd "summit1g" Lazar'ı kadrosuna kattı.

Jaryd "summit1g" Lazar, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, Spylce ile birlikte Dreamhack Austin'e gideceğini, her şeyin güzel olmasını umduğunu ve eski arkadaşı Arya ile oynamak için sabırsızlandığını belirtti.

Spylce, Dreamhack Austin 2016'ya bu kadro ile katılacak; David "DAVEY" Stafford. Arya "arya" Hekmat. Jason "jasonR" Ruchelski. Ryan "fREAKAZOiD" Abadir. Jaryd "summit1g" Lazar.Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.