0
17 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Space Soldiers ile Dark Passage, DreamHack Winter’a Kalamadı!

24-27 Kasım tarihlerinde İsveç'in Jönköping şehrinde gerçekleştirilecek olan DreamHack ZOWIE Open: Winter 2016 CS:GO turnuvası için gerçekleştirilen açık ve kapalı elemelerde yer alan temsilcilerimiz Space Soldiers ile Dark Passage, maalesef başarılı olamadı.

İlk gerçekleştirilen açık elemelerde temsilcilerimiz maalesef birbirleriyle eşleşti. Bu eşleşmeden Dark Passage, Mirage haritasını 16-9 alarak galip ayrıldı ve Space Soldiers'ın macerası sona ermiş oldu.

Dark Passage açık elemelerdeki son maçında AWTR'i Mirage haritasında 16-6 yenmeyi başardı ve kapalı elemelere katılmaya hak kazandı. Kapalı elemelerde kendi bölümündeki Çeyrek Final'de Crowns EC'yi 2-1 ile geçmeyi başaran Dark Passage, Yarı Final'e yükseldi.

Yarı Final mücadelesinde İsveçli oyunculardan oluşan Epsilon Esports'a 2-1 kaybeden temsilcimiz Dark Passage, maalesef turnuvadan elendi ve DreamHack Winter'a katılma şansını kaybetti. Epsilon Esports takımı da Final'de FlipSid3 Tactics'e kaybetti ve FlipSid3 ekibi DreamHack Winter'a katılma hakkı kazandı.

Turnuvanın diğer ayağında ise Team Kinguin ile Gambit Gaming arasında oynanan Final karşılaşmasını Gambit 2-0 kazanmayı başardı ve adını DreamHack Winter Finalleri'ne yazdırdı.

Dreamhack Winter 2016 Kapalı Elemeler

Dreamhack Winter 2016 Kapalı Elemeler
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.