0
08 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

TBF’nin Adı: SuperMassive – BKM Express.Dark Passage Oldu!

Türkiye Şampiyoluk Ligi'nde son viraja girildi. Normal sezonun bitmesinin ardından oynanan PlayOff eşleşmeleri sonucunda Türkiye Büyük Finali'nin adı belli oldu. 13 Ağustos'ta Fenerbahçe Ülker Sports Arena'da oynanacak olan Final'de SuperMassive ile BKM Express.Dark Passage takımları kozlarını paylaşacak.

Bu aşama öncesinde oynanan maçlara baktığımızda Çeyrek Final'de ilk olarak HWA Gaming ile OyunFor.Crew ekibi karşı karşıya gelmiş ve oldukça çekişmeli geçen karşılaşmada 3-2'lik skor ile HWA, Yarı Final'e yükselmişti. Diğer Çeyrek Final eşleşmesinde ise Team Aurora ile Team Turquality eşleşmiş ve karşılaşmayı 3-0, Team Aurora kazanmıştı.

Yarı Final eşleşmelerinde HWA Gaming ile BKM Ekspress.Dark Passage takımı mücadele etmiş ve kıran kırana geçen mücadelede Dark Passage 3-2'lik skorla adını Final'e yazdıran ilk takım oldu. Rakibini belirleyen karşılaşmada SuperMassive ile Team Aurora kozlarını paylaştı. SuperMassive için oldukça kolay geçen mücadele 3-0'lık sonuçla SuperMassive üstünlüğü ile tamamlandı.

Böylece Final'in adı SuperMassive - BKM Express.Dark Passage oldu. 13 Ağustos'ta oynanacak olan Final karşılaşmasını kazanan takım, 2016 IWCT'da yer alacak ve 2016 Dünya Şampiyonası'na gitme hakkını kazanmak için mücadele verecek.

TBF PlayOffları

TBF PlayOffları
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.