0
04 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

TDK ile Renegades Arasında Beklenen Takas Gerçekleşti

Geçtiğimiz sezon Amerika LCS'te mücadele eden ancak başarısız sonuçlar sonrasında Challenger Series'e düşen Team Dragon Knight ile geçtiğimiz sezonu Amerika CS'te geçirip başarılı sonuçlar sonrasında Amerika LCS'e yükselen Renegades arasında beklenen takas gerçekleşti.

Uzun saatler süren görüşmenin sonunda Team Dragon Knight, üst koridor oyuncusu Shin "Seraph" Woo-yeong ve orta koridor oyuncusu Noh "Ninja" Geon-woo'yu Renegades takımına verirken, üst koridor oyncusu Cuong "Flaresz" Ta ve orta koridor oyuncusu Alexey "Alex Ich" Ichetovkin'i kendi kadrosuna dahil etti. Bunun yanı sıra Enemy'nin destek rolü oyuncusu Lawrence "Trance" Amador da TDK'ya katıldı.

Bu durum sonrasında TDK'da yalnızca iki oyuncu yerini korudu. Ormancı Kevin “Kez” Jeon ve nişancı Oh "Ohq" Gyu-min. Team Dragon Knight, önümüzdeki Salı günü Ember ile Amerika CS PlayOff karşılaşmasına çıkacak. Eğer galibiyet elde ederlerse, Amerika LCS'e yükselmek için Playofflara katılma hakkı elde edecek.

Alex Ich

Alexey "Alex Ich" Ichetovkin
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.